Kostka granitowa

Kostka granitowa to znany już od lat sposób utwardzania nawierzchni. Stosowanie właśnie tej metody niesie ze sobą wiele zalet. Kostka granitowa jest bardzo trwałym materiałem, który po odpowiednim ułożeniu będzie służył przez dziesiątki lat. Kostka nadaje się także do upiększania swojego otoczenia co w połączeniu np. z roślinnością daje niewiarygodne efekty. Nasza firma zajmuje się produkcją kostki w kolorach szarym oraz szaro-rudym.

Kostka jest wyrabiana zgodnie z standardem PN-EN 1342:2003 jednak nic nie stoi na przeszkodzie do realizacji indywidualnych, jeszcze bardziej dostosowanych do potrzeb klienta życzeń dotyczących kostki.

Wymiary i zastosowanie kostki
Wymiary Zastosowanie
4/6 Kostka o tych wymiarach jest idealnym materiałem do wykładania terenów, alejek, chodników gdzie występuje ruch o zmniejszonym natężeniu i małym obciążeniu np. ruch pieszy lub rowerowy.
6/8
7/9 Najlepiej sprawdza się w budownictwie i drogownictwie gdzie służy do wykładania dróg i alejek wystawionych na umiarkowane obciążenia takie jak ruch samochodowy oraz pieszy.
8/10
15/17 Jest to bardzo wytrzymały budulec pozwalający wykładać tereny, po których mogą poruszać się ciężkie maszyny takie jak samochody ciężarowe czy autobusy.
16/22

Jeśli mają państwo pytanie odnośnie jakiegokolwiek produktu z naszej oferty lub nie mają państwo pewności czy wyrabiamy interesujący państwa produkt prosimy o skontaktowanie się na dane kontaktowe podane w dziale "Kontakt".

Strona została zaprojektowana i wykonana przez Sebastian Halik.
Copyright © 2007-20 Kamieniarstwo Beata Soczyńska Michał Soczyński S.C.